Prosklhsh

Αγαπητοί Γονείς και Κηδεμόνες,

Η Διεύθυνση και ο Σύλλογος Διδασκόντων του 3ου Γενικού Λυκείου Βέροιας, στο πλαίσιο της προσπάθειας μιας αγαστής συνεργασίας με τους γονείς και κηδεμόνες των μαθητών του σχολείου, σας καλούν στις παρακάτω συναντήσεις:

• Την Τετάρτη 11 Νοεμβρίου 2015, ώρα 17.30 θα γίνει ενημέρωση από τη Διευθύντρια σε θέματα που αφορούν: α. στον κανονισμό λειτουργίας του σχολείου και β. στη φοίτηση των μαθητών.

Στη συνέχεια οι γονείς θα ενημερωθούν από τον υπεύθυνο του ΚΕΣΥΠ κ Παραστατίδη για τις αλλαγές στο Νέο Λύκειο, στο σύστημα εξετάσεων και την πρόσβαση στα Α.Ε.Ι. και Τ.Ε.Ι

• Τη Δευτέρα 16 Νοεμβρίου 2015, ώρα 17.30 οι καθηγητές του σχολείου μας θα σας ενημερώσουν για την πρόοδο και φοίτηση του παιδιού σας.

Η παρουσία σας κρίνεται απαραίτητη.

Η Διευθύντρια            Ο Σύλλογος Διδασκόντων