13o Mathiriko Synedrio Plhroforikhs

ΘΕΜΑ: Προκήρυξη 13ου Διαδικτυακού Μαθητικού Συνεδρίου Πληροφορικής Κεντρικής Μακεδονίας.

Σας κοινοποιούμε την 1η Ανακοίνωση Προκήρυξης του 13ου Μαθητικού Συνεδρίου Πληροφορικής Κεντρικής Μακεδονίας, που θα διεξαχθεί στις 20, 21, 22 και 23 Απριλίου 2021 στο Συνεδριακό Κέντρο «Ν. Οικονόμου» (ΝΟΗΣΙΣ- Κέντρο Διάδοσης Επιστημών και Μουσείο Τεχνολογίας).

Το 13ο Μαθητικό Συνέδριο Πληροφορικής (σχετική άδεια ΥΠΑΙΘ Φ15.1/165152/Δ2 - 3/12/2020) διοργανώνεται διαδικτυακά από την Περιφερειακή Διεύθυνση Α/θμιας και Β/θμιας Εκπαίδευσης Κεντρικής Μακεδονίας, τους Συντονιστές Εκπαιδευτικού Έργου Πληροφορικής Κεντρικής Μακεδονίας, το Ίδρυμα «Κέντρο Διάδοσης Επιστημών και Μουσείο Τεχνολογίας» ΝΟΗΣΙΣ και το Σωματείο Φίλων του NOHΣΙΣ.

Κάντε κλικ στον παρακάτω φάκελο,

για να διαβάσετε το σχετικό υλικό:

Google Drive