Agglika Eidiko Mathima

Το Σάββατο 17 Ιουνίου 2023 θα γίνει η εξέταση του ειδικού μαθήματος των Αγγλικών όλων των μαθητών της Περιφερειακής Ενότητας Ημαθίας, οι οποίοι έχουν δηλώσει  συμμετοχή στην εξέταση, στο 3ο ΓΕ.Λ. Βέροιας (τηλ. σχολείου: 2331028804).

Παρακαλούμε τους υποψήφιους να βρίσκονται στον χώρο του Σχολείου το αργότερο στις 09:15 και να έχουν μαζί τους υποχρεωτικά το δελτίο εξεταζομένου και κατά προτίμηση και την αστυνομική τους ταυτότητα ή διαβατήριο.

Η διάρκεια εξέτασης είναι τρεις (3) ώρες.

Όσοι εξετάζονται προφορικά και υπέβαλαν τη σχετική Αίτηση – Δήλωση, θα εξεταστούν από την Επιτροπή Εξέτασης ατόμων με αναπηρία και ειδικές εκπαιδευτικές ανάγκες στο 2ο ΓΕΛ Καλαμαριάς (Θεμιστοκλή Σοφούλη 114, ΤΚ 55131, Καλαμαριά Θεσσαλονίκης, τηλ 2310 411300).

Ευχόμαστε στους υποψήφιους

Καλή επιτυχία!