Enisxytikh didaskalia eidikwn mayhimatwn

Ενισχυτική Διδασκαλία Ειδικών Μαθημάτων για το σχολ. έτος 2021-2022

Όσοι μαθητές της Γ' Λυκείου επιθυμούν να διδαχθούν τα παρακάτω πανελλαδικά εξεταζόμενα ειδικά μαθήματα πρέπει να υποβάλλουν στο Σχολείο (μέσω των κηδεμόνων τους) Ηλεκτρονικά στο mail του Σχολείου (Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.) την επισυναπτόμενη Υπεύθυνη Δήλωση, μέχρι την Παρασκευή 22/10/21, στις 12:00.

Τα μαθήματα θα διδαχθούν εκτός του ωρολογίου προγράμματος σε Σχολείο - Κέντρο που θα ορίσει η ΔΔΕ Ημαθίας και είναι τα εξής:

1)  Ελεύθερο Σχέδιο
2)  Γραμμικό Σχέδιο
3)  Γαλλικά
4)  Γερμανικά
5)  Ιταλικά
6)  Ισπανικά
7)  Αρμονία, Ακουστική Ικανότητα, Μουσική Αντίληψη/Γνώση

Υπεύθυνη Δήλωση  για την Ενισχυτική Διδασκαλία Ειδικών Μαθημάτων για το σχολ. έτος 2021-2022.

Oδηγίες για την οργάνωση της Ενισχυτικής Διδασκαλίας Ειδικών μαθημάτων (Ε.Δ.Ε.Μ.) για το σχολικό έτος 2021-2022.