Eyxes Kalh xronia 2019

Το 3ο ΓΕΛ Βέροιας, εύχεται καλή Σχολική Χρονιά σε Συναδέλφους και Μαθητές. Επίσης, εύχεται καλή Ακαδημαϊκή Χρονιά στους επιτυχόντες απόφοιτους που εισήχθησαν στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση!

Υπενθυμίζεται επίσης στους Κηδεμόνες, πως θα πρέπει να έχουν ολοκληρώσει την ηλεκτρονική εγγραφή των μαθητών. Επίσης, θα πρέπει να προσέλθουν και στο Σχολείο μας, για την ολοκλήρωση της διαδικασίας εγγραφής για το νέο σχολικό έτος 2019-2020.

Ώρες λειτουργίας καθημερινά: 8:30 - 14:00.

Απαραίτητα δικαιολογητικά:

• Υπεύθυνη δήλωση (συμπληρώνεται στο Σχολείο μας)
  • Φωτοτυπία ταυτότητας μαθητή(τριας)
  • Εκτύπωση της ηλεκτρονικής αίτησης εγγραφής (αν υπάρχει πρόβλημα εκτυπώνεται και στο Σχολείο μας)
  • Ατομικό δελτίο Υγείας Μαθητή(τριας) - Δίδεται από το Σχολείο μόνο για όσους μαθητές θα φοιτήσουν στην Α' τάξη.

Το σύστημα υποβολής ηλεκτρονικών δηλώσεων προτίμησης άνοιξε τη Δευτέρα 2 Σεπτεμβρίου 2019 και ώρα 09.00 έως τη Δευτέρα 9 Σεπτεμβρίου 2019 και ώρα 23.59, στη διεύθυνση: https://e-eggrafes.minedu.gov.gr.

Καλή Αρχή και Καλή Δύναμη σε όλους