Basket Telikos Aleksnadreia Mar 2016

Ο σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του 3ου ΓΕΛ Βέροιας συγχαίρει:

Α. τους μαθητές της ομάδας μπάσκετ που κατέλαβαν την πρώτη θέση στο σχολικό πρωτάθλημα νομού Ημαθίας στις 8-3-2016

Β. Τους μαθητές της Β' τάξης του λυκείου μας για την πρόκρισή τους στον τελικό διαγωνισμό ''Επιχειρηματολογίας,, που θα διεξαχθεί στις 1 και 2 Απριλίου 2016 στην Αθήνα και τους ευχόμαστε ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!

Agwnes epixeirhmatolias 2016

Επίσης συγχαίρουμε τον καθηγητή - γυμναστή κ. Κελεπούρη Νικόλαο, τις καθηγήτριες κ. Αβραμίδου Πελαγία και κ. Τσιτσερδώνη Περιστέρα που ακόμα και στον ελεύθερό τους χρόνο,  εκπαιδεύουν και στηρίζουν τους μαθητές.

Τέλος, συγχαίρουμε την διεύθυνση και ιδιαίτερα την διευθύντριά μας κ. Κορδονίδου Ελισσάβετ, γιατί είναι πάντα αρωγός και υποστηρικτής κάθε δραστηριότητας του σχολείου μας.

Ευχαριστούμε θερμά την Σχολική Επιτροπή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Νομού Ημαθίας και ιδιαίτερα την πρόεδρο κ. Γαϊτάνου, για την οικονομική ενίσχυση της μεταφοράς των μαθητών.

ΟΜΑΔΑ ΜΠΑΣΚΕΤ

*Αλιατίδης Αντώνης